Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Bálint Sándor Program bemutatása

2017. szeptember 01.

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar tisztelettel meghívja Önt az SZTE BTK Bálint Sándor Programjának bemutatására 2017. szeptember 4-én, hétfőn 13:30 órai kezdettel. Helyszín: SZTE Bölcsészettudományi Kar

Szeged, Egyetem u. 2., kari tanácsterem.

A Bálint Sándor Program a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karát és az intézményt befogadó Szeged polgárainak kapcsolatát tervezi a korábbiaknál szorosabbra fűzni. A program célja, hogy 145 évvel a jogelőd kolozsvári tudományegyetem megalapítása után, az egyetem Szegedre településének 100. évfordulójára készülve megnyissa a bölcsészkar kapuit azok előtt a szegediek és Szeged környékiek előtt, akiket érdekelnek a humán- és társadalomtudományok, és kíváncsiak az SZTE Bölcsészettudományi Karon végzett kiemelkedő tudományos munka eredményeire, szeretnék ezeket a nagyközönség számára is érthető, népszerűsítő formában megismerni.

Az SZTE BTK Bálint Sándor Program több elemből áll, ezeket mutatja be a sajtó munkatársainak

Prof. Dr. Gyenge Zoltán, SZTE BTK dékán,

Dr. Habil. Sándor Klára, SZTE BTK általános dékánhelyettes.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.