Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE BTK díszdiploma átadó ünnepség és ifjú tehetségek elismerésének napja

2017. szeptember 21.

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

tisztelettel meghívja Önt díszdiploma átadó ünnepségére, valamint a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat elnyert hallgatók köszöntésére 2017. szeptember 23-án, szombaton 10:30 órai kezdettel. Helyszín: SZTE Bölcsészettudományi Kar

Szeged, Egyetem u. 2., Auditórium Maximum

Díszoklevelet azok az egykori hallgatók vehetnek át, akik egyetemi tanulmányaikat az SZTE Bölcsészettudományi Karán 70, 65, 60 és 50 éve fejezték be. 2017-ben 1-1 személy veheti át a 70 éve végzettek rubin-, illetve a 65 esztendeje végzettek vasdiplomáját; míg a 60 éve végzettek gyémántdiplomáját 29, az 50 esztendeje végzettek aranydiplomáját 75 egykori bölcsészhallgató kapja meg.

A díszokleveleket Prof. Dr. Gyenge Zoltán, az SZTE Bölcsészettudományi Kar dékánja adja át.

Az SZTE BTK hagyományai szerint e szeptemberi ünnepség az ifjú tehetségek elismerésének napja, ekkor köszöntik a 2017/2018. tanévre Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat elnyert 14 bölcsészhallgatót is.

Az Emberi Erőforrások Miniszterének adományozó oklevelét Prof. Dr. Szabó Gábortól, az SZTE rektorától vehetik át a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat elnyert bölcsészhallgatók.

A díszdiplomás és az Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat elnyert hallgatók névsora az SZTE BTK honlapján is olvasható.