Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Kiállítás az SZTE végzős fotográfus hallgatóinak munkáiból

2018. szeptember 28.
A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar tisztelettel meghívja Önt a „Perspektívák” című fotókiállításának megnyitójára, melyet a végzős fotográfusainak munkáiból szervez 2018.október 1-jén, hétfőn 17 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ földszinti kiállítási tér (Szeged, Ady tér 10.)

Alkalmazott fotográfus képzés 2013 óta zajlik a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Szakképzési, Továbbképzési és Távoktatási Központjában. Oktatói olyan neves szakemberek, mint például Németh György fotóművész, az MTI korábbi tudósítója vagy Dömötör Mihály műtárgyfotós, a Móra Ferenc Múzeum nyugalmazott kollégája.

A vendégeket Dr. Döbör András, az SZTE JGYPK dékánja köszönti. A kiállítást Krnács András fotográfus tanár nyitja meg. Gitáron közreműködik Nickmann Marcell, az SZTE Zeneművészeti Kar hallgatója. A kiállítók listája: Apáti-Nagy Adrienn, Bobkó Anna, Ferencziné Török Anikó, Géczi Zoltán, Jós Tibor Norbert, Juhász-Fodor Tímea, Kerti Borbála, Kiss Gergely, Kréz Tibor, Mágori Dániel, Mágori Zoltán, Nagy Melinda, Oláh Mónika, Szaszkó István, Török Rozália, Vér Attila, Wilhelm Laura.

A tárlat megtekinthető 2018. október 6-ig az SZTE TIK nyitvatartási idejében.