Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Orientációs Hét a Szegedi Tudományegyetemen

2019. február 04.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a külföldi hallgatók beilleszkedését segítő Orientációs Hét megnyitójára 2019. február 5-én, kedden 10 óra 30 percre. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

A 2018/2019. tanév II. félévében az ERASMUS+, az E+ Nemzetközi Kreditmobilitási és a Makovecz Program keretében 146 külföldi hallgató kezdi meg tanulmányait a Szegedi Tudományegyetemen. Az előzetes jelentkezések szerint az ERASMUS program keretében 146 hallgató tanul majd az SZTE-n a II. félévben, akik 16 ország 60 város 71 egyeteméről érkeznek az SZTE 10 karára. Az ösztöndíjas hallgatók beilleszkedését 2019. február 4. és 7. között Orientációs Héttel segíti az intézmény.