Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Nemzetközi kardiológiai kurzus a Szegedi Tudományegyetemen

2019. április 25.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tisztelettel meghívja Önt az angol nyelvű 5th Szeged CTO Revascularization Course megnyitójára 2019. április 26-án, pénteken 10 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ (SZTE SZAKK) II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ (6725 Szeged, Semmelweis utca 8. konferencia terem)

A rendezvényre Magyarország mellett Lengyelországból, Romániából, Bulgáriából, Finnországból, Litvániából és Izraelből is érkeznek résztvevők. A kétnapos tudományos programon szó lesz – többek között – az intervenciós kardiológiai beavatkozások, így például a CTO revaszkularizáció aktuális kérdéseiről, legújabb kutatási eredményeiről.

Az angol nyelvű rendezvény megnyitóján köszöntőt mond Prof. Dr. Forster Tamás, az SZTE SZAKK II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ igazgatója és Prof. Dr. Lázár György az SZTE Általános Orvostudományi Kar dékánja.

A sajtó kérdéseire a megnyitó előtt Dr. Ungi Imre az SZTE SZAKK II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ Invazív Kardiológiai Részleg osztályvezetője válaszol.

A részletes program itt érhető el. A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.