Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Országos gyermekprogramnak ad otthont az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

2019. április 18.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája tisztelettel meghívja Önt a Boszorkánykonyha Szegeden ‒ a város, mint életünk színtere című országos gyermekprogram megnyitójára 2019. április 24-én, szerdán 15 óra 30 percre. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája (6725 Szeged, Boldogasszony sgt. 8.)

A 2018/2019-es tanévben ünnepli fennállásának 90. évfordulóját a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kara, valamint a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája. A jubileum tiszteletére rendezvénysorozatot szerveztek, amely a tanulóktól a szülőkig, az óvodapedagógusoktól az általános iskolai tanítókon, tanárokon át az egyetemi oktatókig kívánja megszólítani a köznevelés és a felsőoktatás szereplőit, partnereit. A rendezvénysorozat egyik állomása a Gyakorlóiskolák Iskolaszövetsége támogatásával rendezendő Boszorkánykonyha Szegeden ‒ a város, mint életünk színtere című háromnapos, országos gyermekprogram, amelyre 10 városból 100 gyerek érkezik.

A részletes program itt érhető el. A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.

További információ kérhető Zs. Sejtes Györgyi igazgatóhelyettestől a sejtes@hung.u-szeged.hu címen vagy telefonon a +36 62 546 303-as vagy a +36 30 479 0628-as számon.