Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SANSZ Konferencia

2019. április 08.

A Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja tisztelettel meghívja Önt a SANSZ Konferenciára 2019. április 11-én, csütörtökön 9:00 és 15:30 óra között. Helyszín: SZTE Rektori Hivatal Épülete, fszt.5-ös terem (6722 Szeged, Dugonics tér 13.)

A SANSZ Konferencia célja a Szegedi Tudományegyetemen működő Speciális Képzési Igényű Hallgatókat támogató SANSZ program szolgáltatásainak bemutatása, valamint olyan módszerek ismertetése, közös gondolkodás elindítása, amelyet az érintett hallgatókkal dolgozó oktatók és a felvételi előtt álló sajátos nevelési igényű (SNI) tanulókkal érintkező szakemberek, pedagógusok, gyógypedagógusok, iskolapszichológusok mindennapi munkájukba beépíthetnek. A konferenciára várjuk a téma iránt érdeklődő, érintett középiskolás diákokat és tanáraikat, az egyetemi hallgatókat és oktatókat is!

Csatolva küldjük meghívónkat a részletes programmal. Interjúk készítésére 8:30—9:15 és 9:45-10:45 között biztosítunk lehetőséget, az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ munkatásrait és speciális igényű hallgatókat kérdezhetnek a témában.

A konferenciára tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.