Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar nyílt nap

2019. január 25.

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar tisztelettel meghívja Önt nyílt napjára 2019. január 26-án, szombaton 10 órára.

Helyszín: Szent-Györgyi Albert Agóra (Szeged, Kálvária sgt. 23.)

Az érdeklődőket látványos bemutatókkal és érdekes kísérletekkel várják. A nyílt napon bemutatkozik a biológiai, a fizikai, a matematikai, a földrajzi és földtudományi, az informatikai, a kémiai, valamint a környezettudományi és a műszaki intézet is. A továbbtanulás előtt álló fiatalok megismerkedhetnek a Természettudományi és Informatikai Kar képzési kínálatával, így például az új képzésként hirdetett villamosmérnök és üzemmérnök-informatikus szakokkal is.