Egyetemi Hírlevél

A Szegedi Tudományegyetem havi hírlevele
2010. június 30.

Szabó Gábor akadémikus az SZTE új rektora

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa titkos szavazással Szabó Gábor akadémikust, lézerfizikust jelölte az intézmény rektori tisztségére. A megbízatás 2010. július 1-jétől négy esztendőre szól.

Július 8-áig módosítható a jelentkezési sorrend

Fontos dátum az idei felvételi eljárásban 2010. július 8-a: eddig a határidőig lehet dokumentummásolatokat benyújtani, illetve adatot módosítani. Július 8-áig lehet megváltoztatni a jelentkezési sorrendet is!

Önkiszolgáló kölcsönzés az Egyetemi Könyvtárban

Sikeres TÁMOP-pályázat keretében az SZTE Egyetemi Könyvtár dokumentumainak egy részét alkalmassá tette önkiszolgáló, automatikus kölcsönzésre. A program első lépéseként a Zenei Gyűjtemény és Médiatékában kölcsönözhetnek önállóan a látogatók.
A teljes hír az Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

Különdíjat kapott a TIK

A Nemzetközi Ingatlanszövetség (FIABCI) által kiírt Nemzetközi Ingatlanfejlesztési Nívódíj Pályázaton (Prix d'Excellence) a  „Speciális létesítmények” kategóriában ismerték el a rangos díjjal a Mikó László és Szántó Tibor építész-tervező páros által jegyzett SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központot.

Diplomaosztók az SZTE-n

Június közepe és július közepe között tartják meg a diplomaosztó ünnepségeket a Szegedi Tudományegyetem tizenkét karán. A linkre kattintva megtalálhatja, melyik fakultás hol és mikor örvendezteti meg hallgatóit az oklevelekkel!

Művészeti Akadémia és Mesterkurzus lesz a ZMK-n

Július 8-16. között immáron hatodik alkalommal kerül sor a Szegedi Művészeti Akadémia és Mesterkurzusra a SZTE Zeneművészeti Karán.
A teljes cikk a Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

A Szegedi Tudományegyetem havi hírlevele regisztrációköteles. A hírlevélre a Szegedi Tudományegyetem honlapján, a www.u-szeged.hu honlapon a Hírlevél menüpontban lehet regisztrálni. Legfrissebb híreinket ugyancsak a www.u-szeged.hu címen olvashatja.

Kérjük, küldje tovább levelünket ismerőseinek, barátainak munkatársainak!

A hírlevél megjelenítési problémák esetén ide kattintva olvasható html-dokumentumként!