Egyetemi Hírlevél

A Szegedi Tudományegyetem havi hírlevele
2011. június 30.

Vezető kutatási szakértők tanácskoztak Szegeden

A Szegedi Tudományegyetemen tartották a magyar EU-elnökség hivatalos rendezvényeként az Euro-Mediterrán Kutatási Együttműködési Monitoring Bizottság (MoCo) 15. ülését. A tanácskozáson 20 ország – az Európai Unió és a Mediterrán Unió tagországainak – vezető szakértői vettek részt.

11 éve a hallgatók szolgálatában a HSZI

11. születésnapját ünnepelte a SZTE Hallgatói Szolgáltató Iroda, mely alkalomból bemutatták a „Hallgatói Szolgáltató Iroda működése a hallgatói vélemények tükrében” című tanulmánykötetet is.

Július 7-éig módosítható a jelentkezési sorrend

Fontos dátum az idei felvételi eljárásban 2011. július 7-e: eddig a határidőig lehet dokumentummásolatokat benyújtani, illetve adatot módosítani. Július 7-éig lehet megváltoztatni a jelentkezési sorrendet is!

Közönségdíjas lett a TIK Zöld Kommandója

Elnyerte a közönségdíjat az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központjának az önkéntességet és a környezettudatos szemléletet összekapcsoló Zöld Kommandó elnevezésű akciója a legjobb társadalmi felelősségvállalással kapcsolatos hazai kezdeményezéseket bemutató kiállításon, a CSR Piacon.

Médiajog 2011 konferenciát rendeztek az SZTE-n

Médiajog 2011 címmel az SZTE ÁJTK Polgári Jogi és Polgári Eljárásjogi Tanszéke és a Szegedi Akadémiai Bizottság közös konferenciát szervezett.
A teljes cikk a Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

Megtekinthetőek az egyetemtörténeti rendezvénysorozat előadásai

A 430. születésnapot köszöntő színes programsorozat keretében tartott előadások videófelvételét immár minden érdeklődő megtekintheti az SZTE internetes oldalán.
A teljes cikk a Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

A Szegedi Tudományegyetem havi hírlevele regisztrációköteles. A hírlevélre a Szegedi Tudományegyetem honlapján, a www.u-szeged.hu honlapon a Hírlevél menüpontban lehet regisztrálni. Legfrissebb híreinket ugyancsak a www.u-szeged.hu címen olvashatja.

Kérjük, küldje tovább levelünket ismerőseinek, barátainak munkatársainak!

A hírlevél megjelenítési problémák esetén ide kattintva olvasható html-dokumentumként!