SZTE magazin

Hangsúly

2015. március 04.

„Jó arcot” több ezret is találnánk a szegedi egyetemisták között. „Szép arcot” is, derült ki a Szegedi Tudományegyetem és a Hökkentő magazin versenyén. 2014-ben az „SZTE Egyetem Arca” cím birtokosa Drahos Fanni, akitől azt is megkérdeztük, miért választott mottója, hogy „Sose add fel!”

2015. március 04.

Az internet és a különböző online alkalmazások manapság korlátlan információáradatot és felhőtlen szórakozást biztosítanak, amelyhez már az egészen fiatal generációk is hozzáférhetnek. A hatalmasra fújt netlufinak azonban van egy árnyoldala is: adatlopás, vírusok, cyberbullying és sok más 21. századi digitális veszély fenyegeti a felelőtlen internetezőket. Ez ellen kívánnak tenni az EU Safer Internet Program tagjai.

Letöltés

SZEM_boritoSZEM_angol