Presztizs_2009

10 éves a gazdaság legjobbjait elismerő Presztízs díj

Idén 10. alkalommal adják át a Presztízs díjakat a gazdasági élet legjobbjainak, a jubileum alkalmából, november 28-án exkluzív gálaműsorral készülünk a hagyományos helyszínen, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központjában.

A 2004-ben alapított Presztízs díj november 28-án kerek évfordulóját ünnepelheti. Azért különleges ez a 10. születésnap, mert a díj bebizonyította: szükség van rá, a gazdasági élet szereplői igénylik a sikerek elismerését, a mecénások pedig kitartottak mellette. Köszönet illeti a díj azon alapítóit is, a Mars Magyarországot, valamint az Allianz Hungária Biztosító Zrt.-t, amelyek már nem tartoznak a mecénások és a később csatlakozott támogatók elit klubjához.

A Presztízs díj az eltelt években már többször alkalmazkodott sikeresen a társadalmi elvárásokhoz és a megváltozott körülményekhez. A kitüntetés filozófiája több esztendeje az, hogy nagy múltú Csongrád megyei cégek, cégcsoportok adják át az elismeréseket a még kevésbé ismert, de valamilyen területen eredményt felmutató vállalkozásoknak az értékmentés, értékőrzés, értékteremtés jegyében.

Idén 5 kategóriában nyújtják át a Presztízs Díj 2013 elismeréseket, amelyek a következők: Az év új vállalkozása; Az év kisvállalkozása; Az év középvállalkozása; Az év vállalkozása; Az év üzletembere. A kiemelt mecénásnak, a KÉSZ csoportnak joga van saját különdíjat átadni – a 6. kategóriában. Ezúttal is a mecénások választják majd ki azt az alapítványt, amelyet az est belépőiből 1 millió forinttal támogatunk.

A 10. Presztízs-gálán az egyik legjobb hazai szimfonikus zenekar, a Savaria készül különleges meglepetésműsorral: Radics Gigivel, az egyik legtehetségesebb fiatal énekesnővel lépnek fel. Az SSO és Gigi tolmácsolásában világslágerek, valamint az énekesnő saját dalai szólalnak meg Pejtsik Péter hangszerelésében, aki karmesterként is közreműködik ezen az estén. A győzteseket Varga Edit, a Magyar Televízió műsorvezetője szólítja majd színpadra.

A rendezvényre való tekintettel a Központ 16:00 órakor zár.

Forrás: delmagyar.hu