„Rímbe szedett természet” – versmondó verseny általános és középiskolásoknak
Időpont:2017. október 13.14:00 - 16:00
Helyszín:SZTE Füvészkert
A Füvészkert ideális helyszín a természettel kapcsolatos versek felelevenítéséhez és népszerûsítéséhez. Idén is az ôszi idôszakhoz kapcsolódva hirdetjük meg a „Rímbe szedett természet” címû versmondó versenyt, immár 8. alkalommal. Azon gyerekek jelentkezését várjuk, akik szívesen megmérettetnék magukat, és elmondanák a közönség és a zsûri elôtt kedvenc, természettel kapcsolatos versüket. A következô kategóriákba várjuk a jelentkezéseket: 1–2. osztályosok, 3–4–5. osztályosok, 6– 7–8. osztályosok, 9–10. osztályosok, 11–12. osztályosok Tekintettel a jelentkezôk nagy számára, egy iskolából kategóriánként 5 gyermek jelentkezését tudjuk elfogadni. Jelentkezési határidô: október 6. péntek A jelentkezéseket a fuveszkert@bio.u-szeged.hu címre várjuk! A résztvevôknek apró ajándékkal kedveskedünk; kategóriánként az elsô három helyezettet füvészkerti ajándékcsomaggal jutalmazzuk!