Innováció menedzsment tréning
Időpont:2019. május 29.09:30 - 16:00
Helyszín:Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatal 5. terem (6720 Dugonics tér 13.)
AZ SZTE Innovációs Hét második napján (2019. május 29.) innováció menedzsment tréning kerül megrendezésre a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara közreműködésével. A rendezvény célcsoportja a térség vállalkozói, valamint az SZTE kiemelt ipari partnerei. A tréningeket az SZTE Innovációs Igazgatóság mellett a Debreceni Egyetem, a Budapesti Műszaki Egyetem és a Pécsi Tudományegyetem szakértői fogják megtartani. Az innováció menedzsment gyakorlati tudnivalókon túl, bemutatásra kerül az SZTE Virtus Vállalkozáskatalizátor Program, valamint a Demola is. A délutáni szekcióban pedig Szőcs Árpád az MProve Solutions ügyvezetője fog workshopot tartani üzleti kommunikáció témában ’Készíts videót PowerPoint-tal!’ címmel. A nap zárásaként ETTF ülés kerül megrendezésre .