2024. április 16., kedd English version

Egyetem u. 2.
Szeptember 24-25. Csütörtök-Péntek
Álom, kreativitás, művészet és terápia
Az SZTE Pszichológiai Intézete, a Pécsi Tudományegyetem Pszichológiai Doktori Iskolája és az Imágó Egyesület műhelykonferenciája Sigmund Freud halálának 70. évfordulója alkalmából
Előadók: CSABAI MÁRTA (SZTE Pszichológiai Intézet), BICE BENVENUTO (pszichoanalitikus, Róma), ERŐS FERENC (PTE Pszichológiai Doktori Iskola), BÓKAY ANTAL (PTE Pszichológiai Doktori Iskola), MOLNÁR PÉTER (PTE BTK Pszichológiai Doktori Iskola), HÁRS GYÖRGY PÉTER (PhD, Wesley János Lelkészképző Főiskola), TAKÁCS MÓNIKA (PTE BTK Pszichológia Doktori Iskola), INDRIES KRISZTIÁN (PTE BTK Pszichológiai Doktori Iskola), GYIMESI JÚLIA (PTE BTK Pszichológiai Doktori Iskola), SZENES MÁRTA (SZTE Pszichológiai Intézet), KOVÁCSZOLTÁN AMBRUS (SZTE Pszichológiai Intézet), SARUNGI EMŐKE(gyermekpszichoterapeuta, SZTE Pszichológiai Intézet), BÁLINT KATALIN (MTA Pszichológiai Kutató Intézete), FECSKÓ EDINA (Apor Vilmos Katolikus Tanárképző Főiskola, Vác), STARK ANDRÁS (Baranya Megyei Kórház Mentálhigiénés Intézete, Pécs), BORGOS ANNA (MTAPszichológiai Kutató Intézete), KŐVÁRY ZOLTÁN (SZTE PszichológiaiIntézet), HORVÁTH M. TÜNDE (SZTE Pszichológiai Intézet), SZILI KATALIN (MTA Pszichológiai Kutató Intézete)
Részletes program a www.pszich.u-szeged.hu címen.