Őrzők és őrzöttek: Az igazságszolgáltató hatalom függetlensége és a tisztességes eljárás - 2010. december 8.

2010. november 16.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának Összehasonlító Jogi Intézete 2010. december 8-án (szerdán) összehasonlító jogi konferenciát szervez az igazságszolgáltató hatalom függetlensége és a tisztességes eljárás kérdéseiről.

"Someone must be trusted. Let it be the judges." (Lord Denning)

A konferencia 9 órától veszi kezdetét a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara épületében (Szeged, Tisza Lajos krt. 54.) a III. emeleti társalgóban.

A konferencia programját itt olvashatja, a meghívót pedig innen töltheti le.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Kérjük, hogy részvételi szándékát előzetesen jelezze a boka@juris.u-szeged.hu e-mail címen.