Előadónkról

Farkas Ágnes egyetemi hallgató
SZTE Általános Orvostudományi Kar
Farkas Ágnes a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának hatodéves hallgatója.

1983-ban született Kalocsán, 2002-ben érettségizett a Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnáziumában, majd tanulmányait a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán folytatta. Jelenleg ott hatodéves hallgató. 2004 óta a kar Élettani Intézetében az extragenikuláris látórendszer elektrofiziológiáját és anatómiáját kutatja Prof. Dr. Benedek György és Dr. Nagy Attila vezetésével.

2005-ben az Országos Tudományos Diákköri Konferencia helyi fordulóján harmadik, 2007-ben pedig az OTDK országos fordulóján második helyezést ért el. 2004 óta dolgozik demonstrátorként a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának Élettani Intézetében.