Aratott a Pajzán majális

2008. április 17.
1 perc

1300 futó vett részt április 12-án a Miskolci Egyetem Diáksportköre által rendezett 18. Szarvasűzők váltófutóversenyen. Az idei főszponzor a Bosch magyarországi kirendeltsége volt.
A versenyre két kategóriában nevezhettek a csapatok. Az első kategóriába azok a gárdák tartoztak, akik egy egyetemet vagy főiskolát képviseltek. A második kategóriában a több intézmény által kiállított, valamint az oktatókat is tartalmazó csapatok indultak.
A Szegedi Tudományegyetem „Pajzán majális” fantázianevű együttese nagyszerű sikert ért el, hiszen elsőként ért célba, megnyerve ezzel az első kategória küzdelmeit. A gárda ezzel egy „C” kategóriás nevezést is nyert az október 19-23. rendezendő Bécs-Pozsony-Budapest szupermaratoni versenyre 5+1 fős váltóban.
A győztes csapat tagjai: Mészáros Szilvia, Osvald Adrienn, Székely Orsolya, Balla Zoltán, Kapitány Zoltán, Schubert Gábor, Lovas Attila, Garamvölgyi Máté, Frank Ádám, Lóczi Attila.