A mezőgazdasági gyakorlati képzés újjászervezéséért

2013. december 09.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karának irányításával uniós partnerek, továbbá szerbiai, boszniai hercegovinai felsőoktatási intézmények hangolják össze gyakorlati képzéseiket.

Az AGRIVOC TEMPUS projektben a minta a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karán folytatott gyakorlati képzés, valamint a Tangazdaság. Az universitas partnerei az uniós tagországok közül Görögország és Szlovákia a gyakorlati képzés megújítására született projektben. Az AGRIVOC TEMPUS projekt keretében szerbiai és bosznia hercegovinai egyetemek és főiskolák szeretnék mezőgazdasági gyakorlati képzéseiket újjászervezni.

A 2013. december 9-11-i találkozón a partnerek bemutatják eddig elért eredményeiket, értékelik a tantervekben bekövetkezett változásokat, és meglátogatják az SZTE MGK Tangazdaság Kft.-t.

A program itt elérhető: