Női vízilabda: a kupa négyes döntőjében a szegedi lányok

2013. november 14.

Az elődöntőben a ZF Eger ellen szállnak vízbe az SZTE által is támogatott pólós hölgyek.

November 15-én az elődöntőkkel veszi kezdetét a női vízilabda magyar kupa négyes döntője Szolnokon. Az első elődöntőt a Hungerit Szentesi VK és a Dunaújvárosi Főiskola ELCO csapatai vívják egymás ellen 17 óra 45 perckor, míg a második elődöntőben a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem gárdája csap össze a ZF Eger együttesével 19 óra 30 perckor. Az SZTE támogatását élvező Tisza-parti alakulatnál betegség miatt két kulcsember játéka is erősen kérdéses: Miklós Dóra mellett a kapus Jankovics Eszter is vírusos betegséggel küszködik. A csapat edzője, Lakó Gábor azonban reméli, hogy a két játékos felgyógyul a péntek esti mérkőzésre. A négyes döntő fináléjára november 17-én, vasárnap 14 órakor kerül sor.