Nyitva a Sportközpont szombaton

2013. november 27.

Folytatódik az SZTE Sportközpont akciója: az intézmény 2013. november 30-án is nyitott kapukkal várja a sportolni vágyó egyetemi polgárokat.

A szegedi egyetemen sportszombat 2013. november 30. napja. E szombaton 9.00 – 17.00 óra között, A Szegedi Tudományegyetem polgárai és családtagjaik, vendégeik díjtalanul használhatják Sportközpont Hattyas sori szabadtéri sportpályáit (kosár, streetball, foci, tenisz), valamint kondicionáló termét.

Reggel 9 órától ébresztő zenés torna lesz az „A” sportteremben. A külső pályán 10 órától az airsoftosok, 14 órától a triálosok tartanak foglalkozásokat. A falmászó terem 10.00 – 12.00 óra között szakember segítségével kipróbálható. A programokba bárki bekapcsolódhat.

Minden sportolni vágyót szeretettel várnak az idei utolsó Sportszombatra.