Röplabda torna

2013. október 25.

Szent-Györgyi Albert tiszteletére 2013. október 26-án MIX Röplabda Tornát rendeznek az egyetemi Sportközpontban.

A MIX Röplabda Tornával a Szegedi Tudományegyetem sportbarátai emléket állítanak Szent-Györgyi Albertnek és az általa képviselt szellemiségnek, miközben versenylehetőséget biztosítanak a torna résztvevői számára.

A versenyt a Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja rendezi, az intézmény jelenlegi és volt oktatói, dolgozói és hallgatói részvételére számítva.

A sportbarátokat az SZTE Sportközpontjába (Szeged, Hattyas sor 10., tornaterem) várják, a program kezdete: 2013. október 26. (szombat) 8 óra. A csapatok nevezési díja: 6 ezer forint. A verseny menete a nevezésektől is függ. A nevezési határidő: 2013. október 25. (katonaj@sport.u-szeged.hu). A díj: kupa és emléklap.

(További információ: +36 30 507-3783 Katona János.)

A versenykiírás itt olvasható: