TTIK-s sportnapon mozoghatnak az egyetemisták

2014. április 09.

2014. április 24-én a Hattyas sori sportközpontban rendezi hagyományos éves sportnapját az SZTE Természettudományi és Informatikai Kar.

A rendezvény 9 órakor nyitja meg a kapuit. Az idei sportnap is rengeteg újdonsággal fog szolgálni a kilátogatóknak. Többek közt a labdarúgás, kosárlabda, röplabda versenyei EFOTT-hetijeggyel szolgálnak fődíjként. A különböző sportok kipróbálása után az ott szerzett kuponokat sörre, illetve TTIK sportnapos pólóra lehet beváltani.

A kipróbálható sportok közé tartozik a pingpong, a súlyemelés és a szokásos csocsó. Jelen lesznek még az amerikai focisok is. A résztvevők élőcsocsózhatnak, felidézhetik a gyerekkorukar légvárral, illetve a kalózlétrával. A hangulatról mint mindig Viktor Smith fog gondoskodni egész nap.

A megfelelő tápanyagbevitelért a bográcsverseny résztvevői a felelősök. Az idén újdonságnak számít a rodeóbika: vár mindenkit, aki az egyensúlyát tenné próbára. Aki pedig egy kis repülős-, űrhajóskiképzésre vágyik, tesztelheti a 3D-s hintát.