Őszi séta az SZTE Füvészkertben

2014. augusztus 27.

A nyári szünet után és az őszi időszak beköszöntével egy kis testi-lelki feltöltődésre, egy kellemes sétára invitálják a látogatókat az SZTE Füvészkertbe. A kisebbekre is gondolva az óvodás, iskolás korosztályt őszi foglalkozásokkal várják.

A korábbi évekhez hasonlóan a botanikus kert a 2014/2015-ös tanévben is várja az óvodás csoportok, iskolás osztályok jelentkezését az őszi programokra, foglalkozásokra. Ízelítőül; ősz a növényvilágban, ősz az állatvilágban, ősz a kiskertekben, minden fenyő örökzöld foglalkozások és igény szerint egész napos programok szórakoztatják a nagyobb csoportokat, osztálykirándulókat. A szegedi füvészkert kiemelt őszi programjai a Kutatók Éjszakája 2014. szeptember 26-án, október 17-én a Rímbe szedett természet, valamint október 18-án a Tök jó nap.

A foglalkozásokra óvodai és iskolai csoportok jelentkezését várják Balogh-Langer Lajosnál a 62/442-983; 30/443-3548 telefonszámon és a fuveszkert@bio.u-szeged.hu e-mail címen.

További információ: SZTE Füvészkert