Március végén is sportszombat

2014. március 27.

Sportszombattal zárhatják a hónapot márciusban is az SZTE polgárai. A Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja a hónap utolsó szombatján, március 29-én nyitott kapukkal várja a mozogni vágyókat.

Díjtalanul használhatják az SZTE Sportközpont Hattyas sori szabadtéri sportpályáit (kosár, tenisz, streetball, foci) és kondicionáló termét az egyetemi polgárok és családtagjaik, vendégeik 2014 március 29-én, szombaton, 9 és 17 óra között.

A sportszombat reggel 9 órától ébresztő tornával indul az „A” sportteremben. A külső pályán 10 órától az airsoftosok, 14 órától a triálosok tartanak foglalkozásokat. A falmászó terem 10 és 12 óra között szakember segítségével kipróbálható. A programokba bárki bekapcsolódhat.

Várható, hogy az SZTE Sportközpontjában díjmentes a sportszombati: 2014. április 26., május 31., június 28., július 26., augusztus 30., szeptember 27., október 25., november 29. napján is.