Az Iszlám Állam fenyegetéséről az Integrációs Klub előadásán

2014. október 20.

Tálas Péter, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Védelmi Kutatóközpontjának igazgatója beszél az Iszlám Állammal kapcsolatos lépésekről az Integrációs Klub 2014. október 28-i előadásán.

Az SZTE ÁJTK Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézet által működtetett EUROPE DIRECT Szeged európai uniós információs iroda által szervezett Integrációs Klub előadás-sorozata kiváló alkalmat nyújt a hallgatóknak, hogy tágabb ismeretkörre tegyenek szert az Európát érintő aktuális témákban. A 2014. október 28-i előadást Tálas Péter, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Védelmi Kutatóközpontjának igazgatója tartja, témája pedig: „Az Iszlám Állam fenyegetése – Mit tehet Európa és a NATO?”

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt.

Időpont: 2014. október 28., 17 óra

Helyszín: SZTE GTK GO III (Szeged, Feketesas u. 28. belső udvar, III. emeleti előadóterem)

A részvételi szándékot az alábbi módok egyikén lehet jelezni:

Online regisztráció: www.u-szeged.hu/irsi/ed (Aktualitások menüpont)

E-mail: ed@irsi.u-szeged.hu

Telefon: 62/544-242