„Zöld” kérdőívet indít a TIK

2015. július 29.

A Szegedi Tudományegyetem Magyarország legzöldebb egyeteme, a 2014-es UI GrennMetric felmérés alapján. A környezettudatos szemléletmódot középpontba állító SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (TIK) egy zöld hírlevél elkészítésébe kezdett, melyhez az egyetemi polgárok segítségét is kérik.

A Tisza-parti universitas számtalan sikeres „zöld” beruházást hajtott végre az elmúlt években, ezek folytatását tervezi. A nagy volumenű, az energiahatékonyságot szolgáló fejlesztések mellett azonban fontos az egyetemi polgárok segítsége is, ezért a József Attila Tanulmányi és Információs Központ egy „zöld” hírlevél megalkotásába kezdett.

zold_egyetem

A „zöld” hírlevélhez egy körülbelül 5 perces kérdőív kitöltésére kérik az egyetemi polgárokat a szervezők. A kérdőív kitöltői segítik az SZTE és a TIK „zöld” törekvéseinek a megvalósítását, az előrelépést. A kérdőív itt elérhető

A „zöld” kérdőív kitöltői között kisorsolnak majd egy SZTE TIK-es ajándékcsomagot.