Ismét Alma Mater Classic hangverseny

2015. március 02.

2015. március 2-án 19 órától csendül fel a második Alma Mater Classic koncert az SZTE Zeneművészeti Kar Fricsay Ferenc Hangversenytermében. Az esten fellépnek a zenei fakultás oktatói, közreműködik a kar Vonós Kamarazenekara.

A hangversenyen Csáki András gitárművész előadásában felcsendül Vivaldi: D-dúr Concerto, valamint Zsigmond Zoltán zongoraművész előadásában Bach: F-moll Concerto. A zenebarát közönség Varga Laura fuvolaművész és Vizsolyi Lívia fagottművész előadásában hallhatja Devienne: Symphonie Concertante művét, valamint Szecsődi Ferenc hegedűművész előadásában Haydn: Adagio és Mozart- Kreisler: G-dúr Rondó darabját.

classic_II_plakat_2015_02_11-1-3-page-001

Jegyek a helyszínen válhatók 1500 forintért, a koncertre az Alma Mater tagok, a diákok és a nyugdíjasok kedvezményes, 1000 forintos áron vásárolhatnak jegyet.