egyetem_arca_2015_kiemelt_nagy

Legyél Te az Egyetem Arca!

2016. március 25.

Fontos a szépség és a tudás harmóniája? A külső mellett a belső értékeknek is hangot szeretnél adni? Akkor ne hagyd ki a lehetőséget, hogy az egyetem kimagasló tehetségeként tündökölj!

A Szegedi Tudományegyetem és a Hökkentő lap 2003 óta rendezi meg az Egyetem Arca arcszépségversenyt. Az SZTE Szépének lenni több egy puszta címnél, és a jutalomként járó utazáson és csillogáson kívül komoly kötelezettségekkel jár. Az „Egyetem Arcának” választott lány fontos szerepet vállal az intézmény hírnevének öregbítésében, rendezvényeken képviseli az egyetemet, ha kell, zsűrizik a kulturális eseményeken, és a külföldi hallgatók fogadásába is bekapcsolódhat.

Az idei Egyetem Arca szépségversenyre 2016. március 31-ig lehet jelentkezni a Hökkentő Lap és az SZTE Egyetem Arca Facebook oldalán közzétett űrlap kitöltésével. A verseny döntőjét áprilisban 20-án, 18 órakor tartják a JATE klubban.

További részletek az esemény Facebook oldalán.

A jelentkezők kérdéseiket a foszerk.hokkento@gmail.com e-mail címre küldhetik.