Hallgatói Díjkiosztó Ünnepség a Rektori Hivatalban

2016. november 30.

Tehetségeket, hallgatói előadói versenyek nyerteseit díjazzák 2016. december 6-án a Szegedi Tudományegyetemen. Az így elismert hallgatókat az Universitas Szimfonikus Zenekar gálaműsora köszönti.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája 2016. december 6-án, kedden 19:00 órától rendezi az SZTE Rektori Épület Dísztermében (Szeged, Dugonics tér 13.) a Hallgatói Díjkiosztó Ünnepséget. A rendezvényt Szabó Gábor az SZTE rektora nyitja meg és adja át a díjakat az Egyetemi Zenei, Vers-és Prózamondó Verseny résztvevőinek. Az ünnepségen nyújtják át a „Szabadság szerelem” verspályázat, a „Szabad élet, szabad madár” fotópályázat, a Jó tanuló, jó sportoló Verseny, valamint az SZTE Sófi alapítvány díjait.

A Szegedi Tudományegyetem Hallgatói Díjkiosztó Ünnepségén az Universitas Szimfonikus Zenekar ad műsort. Zongorán közreműködik Kopniczky Zsolt, vezényel Gyimóthi Zoltán. A programra minden érdeklődőt várnak.

SZTEinfó