Személyi segítőket keres az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ

2016. október 24.

Olyan önkéntes hallgatók jelentkezését várja az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ, akik kedvet és indíttatást éreznek ahhoz, hogy fogyatékossággal élő, mozgás-, látás-, hallássérült vagy autista hallgatótársaik számára egyetemi életvezetési támogatást nyújtsanak. A jelentkezéseket november 5-ig várják.

Ha szeretnél szabadidődben mások számára hasznos lenni, nyitott vagy kortársaid segítésére és csatlakoznál egy jó csapathoz, akkor jelentkezz november 5-ig az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központhoz személyi segítőként. A csapat részeseként gyakorlati felkészítésen, tréningeken és klubokon vehetsz részt. Teret adnak kreativitásodnak, szervezhetsz közösségi programokat, kipróbálhatod magad egy folyamatosan alakuló csapat részeseként.

Bemutatkozó és motivációs leveledet az szte.eselyiroda@gmail.com email címre küldd november 5-ig.