Nagy Bandó András - Két óra múlt hetvennel - önálló est a TIK-ben

2017. április 18.

2017 tavaszán indul önálló turnéra Nagy Bandó András "Két óra múlt hetvennel" című önálló estjével. A műsor telt ház előtt került bemutatásra a Pécsi Harmadik Színházban, amellyel a színművész több vidéki nagyvárosba is ellátogat: 2017. április 27-én 18 órától az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban tart előadást.

nbaNagy Bandó András 20 éve nem jelentkezett nagy önálló esttel, most aztán, a 70. születésnapjához közeledve mindent bepótolt: két részes, egész estét betöltő műsora közéleti, igaz pesti kabaré, mely együttgondolkodásra készteti a publikumot. Bandó, ahogy az est első kritikusa írta, őszinte és szókimondó, érett és szellemes, két és fél órás műsora egyszerűen lehengerlő. "Csak az jöjjön, aki bírja...", meg aki nem, és az is, aki egy igazán jó estét akar magának.

Az előadás szegedi helyszíne a József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi terme.

Időpont: 2017. április 27. 18:00 óra.

Jegyértékesítés az SZTE Ajándékboltban és a jegy.hu hálózatán.