Frontvonalak az üzleti és szervezeti információs kultúrában

2017. február 08.

Pódiumbeszélgetéseket szervez a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Örökség és Humán Információtudományi Tanszéke az üzleti és szervezeti információs kultúra frontvonalairól. A helyszín az Agóra, a program ingyenes.

Csütörtök reggeli beszélgetéseket szervez technológiáról, szakmáról és karrier-utakról a z SZTE Kulturális Örökség és Humán Információtudományi Tanszéke a Szent-Györgyi Agóra Informatóriumában. A reggel 8 órakor kezdődő, 10.30-ig tartó pódiumbeszélgetésekre az azonos időben futó Információmenedzsment kurzus résztvevői mellett a szak, a kar, az egyetem más diákjait és minden nem egyetemista érdeklődőt is szeretettel várnak.

Program:

Február 16. A szervezeti kultúráról, információs és technológiai igazgatói szemmel -

Loncsár Tibor (Oracle)

Február 23. Információmenedzsment és menedzsment-információ: tanítható-e a hasznosítható tudás? - Danyi Pál (BME)

Március 9. Adatvarázslók: adattudomány, adatbányászat, adatvizualizáció - Minkó Mihály (Starschema)

Március 30. 18:00 Info-karrierutak, avagy bölcsészlányokból hardcore informatikusok? - Csudutov Csudinka (Mimox)

Április 13. Web-alkímia: reputációmenedzsment és keresés-optimalizáció - Pacsa Attila (Secon Search Consulting)

Április 27. Interaktív adatvizualizáció: merre járunk most, és merrefelé tartunk? - Kovács Ivett (Tableau Public Ambassador)

Május 4. Design Thinking – betekintés terveink titkos természetrajzába - Benczik Judit (Remek Művek Design Tanműhely)