Arany minősítésben részesült a SZESZ előadása

2017. június 01.

A Szegedi Egyetemi Színház társulata a Budapesten megrendezett Magyar Művek Szemléjén adta elő Pintér Béla darabját, a Démon Gyermekeit. A szakmai zsűri arany fokozatúra minősítette az előadást.

A Szegedi Egyetemi Színház (SZESZ) társulata a Budapesten megrendezett Magyar Művek Szemléjén járt. Az idei szemlét 2017. május 26-28. között rendezték a Patyolat Próbaüzem Kulturális Befogadótér tereiben. A SZESZ Pintér Béla darabjával, a Démon Gyermekeivel utazott a fesztiválra, így Budapesten először, de a szegedi, debreceni, pécsi, algyői, deszki vendégfellépéseket beleszámolva huszonkettedjére láthatta a közönség az előadást, amelyet előadást a Magyar Szín-játékos Szövetség szakmai zsűrije arany fokozatúra minősített.

szesz1

Részletes program, leírások az előadásról itt találhatók.

SZTEinfó