Szeptember 28-ig még jelentkezhetsz az SZTE Alma Mater Alumni mentorprogramjába

2017. szeptember 27.

Az SZTE Alma Mater ismét meghirdeti mentorprogramját, ahol a hallgatók volt SZTE-s szakemberekhez jelentkezhetnek 4 hónapos időszakra. A megmaradt helyekre csütörtök délig lehet jelentkezni.

A személyes kapcsolat kialakítása mellett a kiválasztott hallgatók rálátást kaphatnak az adott szakterületre illetve a cégen belüli karrierlehetőségekre, feltehetik szakmai kérdéseiket, projektmunkákban vehetnek részt és építhetik kapcsolati hálójukat a szakmai gyakorlatnál sokkal rugalmasabb és kötetlenebb körülmények között (havi 1-2 óra). Több mint 40 mentor már az SZTE összes karáról várja a hallgatók jelentkezését.

Mentor2017_minion

A mentorok listája, a felhívások és a jelentkezési lapok elérhetőek itt.

Jelentkezni második körben a megmaradt helyekre szeptember 28. 12.00-ig lehet.

Friss információkért csatlakozz a Mentorprogram 2017 ősz nyilvános csoportunkhoz az SZTE Alma Mater oldalán.