Környezetirányítási rendszer belső auditor képzés indul a Mérnöki Karon

2018. április 10.

Az SZTE Mérnöki Kara és a Konformitás Kft. környezetirányítási rendszer belső auditor képzést indít az MSZ ISO/IEC 14001:2015 szabvány szerint. A kurzust az MK és a TTIK hallgatóinak, a környezetvédelem és a környzetirányítás iránt érdeklődőknek ajánlják.

Egyebek mellett az ISO/IEC 14001:2015 szabvány követelményeinek megfelelő környezetirányítási rendszer (KIR) működtetését, felülvizsgálatát, környezeti tervezés módszereit tanulhatják meg azok, akik jelentkeznek az SZTE Mérnöki Kar által meghirdetett környezetirányítási rendszer belső auditor képzésre. A képzést elsősorban azoknak a Mérnöki Karon vagy a Természettudományi és Informatikai Karon tanuló egyetemistáknak ajánlják, akik érdeklődnek a környzetvédelem és környezetirányítás iránt. Azoknak, akik bármilyen ipari területen, kis- és középvállalatoknál, vagy nemzetközi cégeknél tervezik jövőjüket, ahol fontos a környezettudatosság, a jogszabályok és kötelezettségek ismerete.

A képzésen részt vevők sikeres vizsga esetén igazolást kapnak a képzés elvégzéséről.

A képzés ideje: 2018. április 20-21.

A képzés helye: SZTE Mérnöki Kar 'A' épület (Mars tér 7.) Kiselőadó terem

Jelentkezési határidő a képzés idejéig a létszámtól függően.

A jelentkezési lap itt letölthető. További információ itt.