Egyedülálló képzések a jogi karon

2018. augusztus 02.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Összehasonlító Jogi Intézete egyedülálló jogi képzéseket indít a 2018-19-es tanév őszi félévében.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Összehasonlító Jogi Intézete egyedülálló jogi LL.M és szaktanácsadó képzést indít Szegeden a 2018-19-es tanév őszi félévében angol és német nyelven.

A képzés magas színvonaláról mély elméleti és szakmai tapasztalattal rendelkező neves külhoni és magyar professzorok gondoskodnak.

A graduális egyetemi hallgatók, vagy a jogi és egyéb társadalomtudományok területén végzett diplomás hallgatók az alábbi képzések közül választhatnak:

• Nemzetközi és európai kereskedelmi és befektetési jogi szakjogász/szaktanácsadó képzés (International and European Trade and Investment Law Program)

A képzéssel kapcsolatban bővebb információ ITT érhető el.

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 31.

• Német jogi és német szakfordító szakjogász LL.M/szaktanácsadó képzés (Deutsches Recht mit Ausbildung zum Fachübersetzer -LL.M)

A képzésekkel kapcsolatban bővebb információ ITT és ITT érhető el.

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 10.

• Angolszász jogi és angol jogi szakfordítói szakjogász LL.M/szaktanácsadói képzés (Basics of Common Law and English Legal Translation)

A képzésekkel kapcsolatban bővebb információ ITT és ITT érhető el.

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 7.

Képzés neve :

Önköltség/félév:

Nemzetközi és európai kereskedelmi és befektetési jogi szakjogász LL.M/szaktanácsadó képzés (International and European Trade and Investment Law LLM)

1.000,-USD

150.000,- Ft – EU tagállam állampolgárai számára

Amerikai jogi szakértői képzés (American Legal Experts’ Training)

90.000,-Ft

Angolszász jogi és angol jogi szakfordítói szakjogász LL.M/szaktanácsadói képzés (Anglo Saxon Legal and English Legal Translator Postgraduate Training for lawyers/for non lawyers

120.000,-Ft

Német jogi képzés (Fachkurs Deutsches Recht)

80.000,-Ft

Német jogi szakfordító szakjogász LL.M/szaktanácsadó képzés (Deutsche Rechtsschule mit Ausbildung zum Fachübersetzer)

120.000,-Ft

További információ az angol nyelvű képzésekről a harkai.istvan89@gmail.com, a német nyelvű képzésekről az almasiibolya@juris.u-szeged.hu e-mail címen és a +36-62-544-300 telefonszámon kérhető vagy a www.oji.u-szeged.hu weboldalon érhető el.