Nyílt napot tart az SZTE Mezőgazdasági Kara

2018. június 25.

"Kitárt Kar” címmel nyílt napot tart az SZTE Mezőgazdasági Kara június 28-án, csütörtökön, 10 órától Hódmezővásárhelyen. A nyílt napon kötetlen formában ismerkedhetnek meg a leendő hallgatók az oktatási épületekkel, az oktatókkal, diáktársakkal, és az egyetemi élettel.

A Mezőgazdasági Kar eddigi tájékoztatóin a képzési kínálatról kaphattak felvilágosítást az érdeklődők, illetve tudományos előadásokat, prezentációkat tartottak a kar oktatói. Idén, az eddigi évekkel ellentétben, kötetlen formában lesz lehetőségük a leendő hallgatóknak megismerkedni az oktatási épületekkel, az oktatókkal, diáktársakkal, és az egyetemi élet színes oldalával. Szakmai témájú és gyakorlatias programok, tanüzemi, és lőtéri bemutató, valamint bográcsozás várja az érdeklődőket.

A rendezvény végén értékes SZTE-s ajándékokat sorsolnak ki a résztvevők között.