alumni_uni_201811

Ki vezet? - Befolyásolási technikák az online térben

2018. november 20.

Az SZTE Alma Mater Alumni Uni – Tudásműhely sorozatának következő előadásában, november 27-én, Vályi István, újságíró és Dr. Révész Balázs közgazdász beszélget az online térben használt befolyásolási technikákról.

Mindennapi választásainkat befolyásolni szeretnék minden területen. Ennek egy részével tudatában vagyunk, egy részét észre se vesszük, és van olyan is, hogy bár észre vesszük, mégis engedünk neki, hiszen úgy érezzük, lehet nekünk is így a legjobb. De mégis, melyek azok a legtöbbet használt technikák, leghatásosabb eszközök, amelyek érnek bennünket? Ezekre keresi a választ előadósában Vályi István, újságíró, vlogger, blogger, a Speedzone című TV-műsor műsorvezetője és Dr. Révész Balázs közgazdász, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának egyetemi docense a Campus Beer&More emeleti termében.

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni az iroda@sztealmamater.hu e-mail címen tudnak.

További információ itt.