kiemelt_study_portals

Kiválóra értékelték a Szegedi Tudományegyetemet a hallgatók

2019. június 13.

Öt területen kapott kiváló minősítést a Szegedi Tudományegyetem a hallgatók elégedettségét mérő Global Student Satisfaction Awards nemzetközi felmérésben.

Az SZTE hallgatói közössége kiváló értékelést adott a szegedi egyetemnek. A magyar és külföldi hallgatók különböző szempontok alapján értékelhették az SZTE-t, pontozhatták például az oktatás színvonalát, az oktató-hallgató interakciókat, a felvételi eljárás folyamatát, az egyetemi infrastruktúrát, az elérhető ösztöndíjakat és a hallgatói élet minőségét is.

A Global Student Satisfaction Awards célja, hogy a legjobb oktatást és szolgálatásokat nyújtó egyetemeket rangsorolja, valamint hogy a hallgatók megoszthassák egymással tapasztalataikat, amelyeket tanulmányaik során egy-egy felsőoktatási intézményről szereztek.