Akadémiai Nívódíj ÁOK-s szakembereknek

2009. december 09.
Akadémiai Nívódíjjal tüntették ki 2009-ben a „Klinikai szív-elektrofiziológia és aritmológia” című átfogó, az idei esztendőben megjelent könyvet.

Akadémiai Nívódíjjal tüntették ki 2009-ben a „Klinikai szív-elektrofiziológia és aritmológia” című átfogó (1120 oldalas), az idei esztendőben megjelent könyvet, amelynek két főszerkesztője (Dr. Fazekas Tamás egyetemi magántanár és Dr. Papp Gyula kutatóprofesszor, akadémikus), továbbá több szerzője (Prof. Dr. Csanádi Miklós, Prof. Dr. Fazekas Tamás, Dr. Lengyel Csaba, Prof. Dr. Papp Gyula, Prof. Dr. Rudas László, Dr. Sághy László, Dr. Sepp Róbert, Prof. Dr. Varró András) is a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának munkatársa.

Idén ez volt az egyetlen orvostudományi témájú könyv, amely Akadémiai Nívódíjban részesült. A díjat a Magyar Tudományos Akadémián, az ez évi tudomány napi ünnepség keretében adták át.