Egyetemi karácsonyfabérlés 2009.

2009. december 09.

Béreljenek karácsonyfát az idei ünnepre, melyet, ha az ünnepek végén épségben visszahoznak, kiültetjük a Füvészkertbe, felajánljuk óvodáknak, iskoláknak, közintézményeknek.

A bérlés időpontja, helyszíne: 2009. december 18. (péntek) 9-16 óra, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Ady tér 10.) előtt.

Az ezüst és a lucfenyő díja: 5.000 Ft és 1.000 Ft kaució, melyet visszaadunk a fenyő visszahozatalakor.

Készletünkben 100 db műanyag cserépbe ültetett, faiskolából származó, minőségi luc és ezüst fenyő található, 100-150 cm méretig. Ezek a fák konténeres fenyőként növekedtek, így a gyökérzetük nem sérült és szinte 100 %-ban megmaradnak a kiültetés után.

Az egyetemi polgároknak és SZTE Alma Mater tagoknak a kaució befizetésével előjegyzési lehetőséget biztosítunk 2009.12.14-én és 15-én az SZTE Ajándékboltban 9-17 óráig.

További részletekről érdeklődni az SZTE Alma Maternél e-mailben lehet info@sztealmamater.hu

Honlap: www.sztealmamater.hu

Sajtó kapcsolattartó: Dr. Görög Márta hallgatói és közkapcsolati igazgató 30/336-7570

Szervezők: SZTE Alma Mater, SZTE Hallgatói és Közkapcsolati Igazgatóság, Universitas-Szeged Nonprofit Kft., Egyetemi Füvészkert, SZTE Tanulmányi és Információs Központ.

A visszajuttatók névsorát közzétesszük az SZTE Alma Mater honlapján: www.sztealmamater.hu.

A fenyőfákat az alábbi helyen és időben vesszük vissza:

2010. január 6-8. között SZTE Tanulmányi és Információs Központ előtt 10-16 óráig.