Ülést tartott az egyetemi érdekegyeztető tanács

2009. június 03.
A munkavállalói oldal kezdeményezésére, Szabó Gábor rektor elnökletével ülésezett az SZTE Érdekegyeztető Tanácsa. A május 13-i megbeszélésen több fontos döntés is született, melyeket az alábbiakban foglalunk össze.
Öt napirendi pontot tárgyaltak meg május 13-án az SZTE Érdekegyeztető Tanács tagjai. Az ülést a munkavállalói oldal kezdeményezte, s Szabó Gábor rektor vezette elnökként. A résztvevők konszenzusra jutottak a 2009. évre vonatkozó Juttatási Megállapodás ügyében, a tanács tagjai tájékoztatót hallhattak az egyetemi óvoda bővítésével kapcsolatos munkálatokról, valamint egyeztetések történtek a Kollektív Szerződés megújításának menetéről. Az ülésen szóba került az érdekegyeztető tanács szabályzatának módosítása is, végezetül Szabó Gábor rektor a gazdasági válság miatt várható elvonások hatásairól beszélt.

A május 13-i ülésen történtekről, illetve az ott született döntésekről a csatolt dokumentum tájékoztat.