Diplomaosztó a Bölcsészettudományi Karon

2010. július 13.

A BTK-n 2010. július 11-én rendezték a diplomaátadó ünnepi tanácsülést,9, 11, 14 és 16 órakor a József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi termében.

Bölcsészettudományi Kar diplomaosztó 2010
A diplomaosztón készült képeket a képgalériára kattintva tekinthetik meg
A rendezvényen hozzávetőlegesen 2000 vendég vett részt. Az ünnepi tanácsülést megtisztelte jelenlétével Dr. Szabo Gabor rektor úr, Dr. Rácz Béla rektorhelyettes úr es Dr. Palkó András rektorhelyettes úr, valamint a társkarok dékánjai ill. dékánhelyettesei.

Megjelentek az ünnepségen az egyes szakok képviseletében tanszékvezetőink, intézetvezetőink ill. szakgazdaink. A rendezvényeinken a Peter&Pan gitárduo adott színvonalas műsort.

A Bölcsészettudományi Karon 1273 hallgató tett sikeres záróvizsgát. 947 hallgató kapott oklevelet, ebből a régi egyetemi képzésben 297 fő, tanári mesterképzésben 62 fő, BA alapképzésben 542 fő, szakirányú továbbképzésben 46 fő vehetett át diplomáját. 3 hallgató kapott kitüntetéses minősítésű oklevelet. Rauzs Olga Sarolta (angol-francia szakos) es Pakot Renata (romanisztika-spanyol BA)Discipuli pro Universitate kitüntetésben részesült.