Kitüntetések az SZTE dolgozóinak

2010. július 12.

A közelmúltban a Szegedi Tudományegyetem két oktatója, Dr. Kemény Lajos, és Dr. Pál József is kitüntetésben részesült.

2010. július 1-én, Semmelweis Ignác születése napja alkalmából Batthyány-Strattmann László-díjat vett át Dr. Kemény Lajos tanszékvezető egyetemi tanár (Általános Orvostudományi Kar Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika).

2010. július 4-én Dr. Pál József tanszékvezető egyetemi tanár (Bölcsészettudományi Kar Olasz Nyelvi és Irodalmi Tanszék) Pescarában megkapta a XXXVII. Nemzetközi Ennio Flaiano-díjkiosztó keretében a kilencedik alkalommal odaítélt Italianisztika Díjat az Akadémiai Kiadó gondozásában megjelent Dante. Szó, szimbólum, realizmus a középkorban című monográfiájáért.