Magas állami kitüntetésben részesültek a Szegedi Tudományegyetem dolgozói

2010. március 15.

Március 15-e alkalmából a Szegedi Tudományegyetem három dolgozója is magas állami kitüntetést kapott.

A Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét veheti át Dr. Majó Zoltán egyetemi docens, a József Attila Tanulmányi és Információs Központ fejlesztési igazgatója és Dr. Penke Olga egyetemi tanár, a Bölcsészettudományi Kar Francia Nyelvi és Irodalmi Intézet oktatója.

A Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkeresztjét veheti át Masopust Péter a Zeneművészeti Kar Vonós Tanszékének oktatója.

Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjét Dr. Csatári Bálint egyetemi docens vehette át, az SZTE TTIK Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék oktatója, az MTA Regionális Kutatások Központja Alföldi Tudományos Intézet Kecskeméti Osztályának vezetője.

A kitüntetésekhez gratulálunk!