ab_plakat_2010_osz

VI. SZTE Őszi Állásbörze

2010. szeptember 07.

Az őszi Állásbörzét a Szegedi Tudományegyetemen immár hatodik alkalommal rendezzük meg.

A rendezvényen a kiállító cégek 4-12 m2-es standokon fogadhatják a látogatókat, ahol cégeknek lehetősége nyílik a tájékoztatásra, és az érdeklődők feltehetik kérdéseiket, és leadhatják önéletrajzukat.

A rendezvényt tanácsadással, grafológiaelemzéssel valamint nyereményjátékkal színesítjük.

A helyszínen lehetőség nyílik cégelőadás illetve Karrier Pizza tartására, melyen a megjelenő képviselők személyesen informálhatják az érdeklődőket saját cégükről, a munkalehetőségekről, elvárásokról pizza és üdítő felszolgálása mellett.

Jelentkezési határidő cégek számára: 2010. szeptember 24.

További információ kérhető: allasborze@sztekarrier.hu címen, valamint a 62/546-680-as telefonszámon.

2010. október 06. 9-17

Szeged, Ady tér 10., Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ (TIK)

Szervező: SZTE Karrier Iroda

Az állásbörze felkészítési programokról itt olvashatnak!