Karácsonyi koncert az egyetem zeneművészeti karán

2011. december 08.

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Zeneművészeti Karán Karácsonyi koncertet tartanak 2011. december 12-én (hétfőn) este fél nyolckor. A rendezvényen hallgatói mellett a kar Gregorián Együttese is közreműködik.

Gitár, klarinét, zongora és hegedű által csendülnek majd fel Bach, Schubert, Debussy vagy éppen Gyulai Pál János dallamai az SZTE Zeneművészeti Karának (ZMK) Karácsonyi koncertjén. Az ünnepi rendezvényen a muzsikus-hallgatók mellett az SZTE ZMK Gregorián Együttese is közreműködik: olyan népszerű dalok is elhangzanak, mint például a Communio vagy az Alleluja.

A Karácsonyi koncertet az SZTE ZMK Fricsay Ferenc Hangversenytermében tartják 2011. december 12-én este fél nyolckor. A részletes program a Zeneművészeti Kar honlapján olvasható.