Könyvbemutató: Gyarmati György kötetei

2011. december 07.

Gyarmati György két könyvét mutatják be 2011. december 8-án (csütörtökön) 18 órától az MTA SZAB székházában (6720 Szeged, Somogyi utca 7.) A Rubicon gondozásában megjelenő Rákosi-korszak.

Rendszerváltó fordulatok évtizede Magyarországon, 1945-1956 című kötetet A. Sajti Enikő történész, a Szegedi Tudományegyetem egyetemi tanára ajánlja az olvasók figyelmébe. A Kísértő közelmúlt, avagy a rendszerátalakítás egyik deficitje című, a L'Harmattan kiadó által jegyzett könyvet Kovács László Imre, az SZTE egyetemi docense mutatja be – az MTA Szegedi Területi Bizottságának Filozófiai és Történettudományi Szakbizottsága, a Magyar Történelmi Társulat Dél-alföldi Csoportja, az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára, valamint a Rubicon szerkesztősége és a L'Harmattan Könyvkiadó közös rendezvényén.