„Nálunk mindig történik valami” – vallják a szegedi egyetem felnőttképzési intézetében

2011. december 14.

A visszatekintés és az évértékelés jegyében 2011. december 15-én (csütörtökön) előadássorozattal ünnepel a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Juhász Gyula Pedagógusképző Karán (JGYPK) működő Felnőttképzési Intézet. A „Nálunk mindig történik valami” hitvallás jegyében az SZTE Szilléri sugárúti épületben 10 órakor hallgatói fotók kiállításával kezdődik a programsorozat, majd T. Molnár Gizella intézetvezető összegzi az idei eredményeket. Délelőtt egyetemi hallgatók számolnak be ösztöndíj-útjaikról és a JGYPK őszi rendezvénysorozatáról. A program zárásaként az intézetben született új kiadványokat mutatják be a szerzők.